Sejas atjaunošana mājās ir iespējama

Kā saglabāt ādu jauneklīgu? Visas sievietes sev uzdod šo jautājumu!

Kā pagarināt sejas jaunību mājās

Diemžēl seja noveco daudz agrāk nekā visa ķermeņa āda. Tas ir diezgan dabiski, seja tiek pakļauta ārējām ietekmēm daudz biežāk nekā pārējais ķermenis. Mitrums, sals, vējš, saules stari - visi šie vides faktori negatīvi ietekmē seju, sākot no vēlā rudens līdz agram pavasarim, savukārt visas pārējās ķermeņa daļas ir pārklātas ar apģērbu.

Veselīgas sejas uzturēšana jāsāk no 25-30 gadu vecuma. Tās agrīna novecošana ne vienmēr ir saistīta ar vecumu.

Ir vairāki iemesli, kāpēc seja sāk izbalēt jaunām sievietēm:

  • nelabvēlīga vide,
  • slikta iedzimtība,
  • ļaunprātīga sauļošanās,
  • nelabvēlīgs organisma stāvoklis.

Un, ja mēs nespējam mainīt pirmos divus iemeslus, tad pēdējo divu izslēgšana ir pilnībā mūsu spēkos. Sabalansēts uzturs, labs miegs, fiziskās aktivitātes, slikto ieradumu noraidīšana, tas ir, veselīgs dzīvesveids, palīdzēs pagarināt sejas ādas jaunību. Un ļaunprātīgi neizmantot saules starus kopumā nebūs grūti.

Mājas sejas atjaunošanas metodes

Personas uzturēšana labā stāvoklī jāsāk tad, kad šķiet, ka nav pamata uztraukumam. Jau 25-30 gadu vecumā, kad seja mirdz ar svaigumu, āda ir elastīga, un par grumbām ir pāragri domāt, jāsāk kopt seju, lai pēc iespējas ilgāk pagarinātu tās jaunību.

Ir daži veidi, kā atjaunot seju, vai drīzāk profilaktiskas procedūras, lai ilgstoši uzturētu ādu labā stāvoklī, un tās var veikt mājās.

Maskas un pīlingi palīdzēs ne tikai uzturēt jūsu seju labā stāvoklī, bet arī būs labs papildinājums salonu procedūrām.

Farmācija kā sejas atjaunošanas veids mājās

Mūsdienās tirgū ir daudz sejas atjaunošanas līdzekļu, kurus varat izmantot mājās. Papildus īpašām kosmētikas maskām dabiskas eļļas un dažāda veida kosmētiskie māli dod lielisku anti-novecošanās efektu.

Dabiskās eļļas un to dažādās kombinācijas mitrina un baro seju, savukārt kosmētiskais māls attīra un sausina ādu. Sausai ādai labāk izmantot dzelteno mālu vai balto mālu, pievienojot vitamīnus A un E.

Dabīgas eļļas

Jūras aļģu maskas atjauno ādu, uzlabojot asinsriti, novēršot pietūkumu, noņemot toksīnus un neaizsedzot poras. Lai neatgriezeniski atbrīvotos no melniem punktiem un uzlabotu sejas kontūras, tiek izmantotas parafīna maskas, un tās arī izgatavo no bišu vaska vai kosmētikas vaska.

Dažreiz pat jaunā vecumā ir problemātiska āda, piemēram, nevienmērīga pigmentācija, pūtītes un citi trūkumi. Šajā gadījumā pirms anti-novecošanās līdzekļu lietošanas jūs varat veikt sejas pīlingu. Pīlingu var veikt arī mājās.

Veikalos, kas pārdod kosmētiku, jūs varat iegādāties īpašus maisījumus sejas pīlingam, kas ietver augļus, kā arī salicilskābes, glikolskābes, retīnskābes.

Īpašu farmaceitisko produktu, kas paredzēti sejas atjaunošanai mājās, izmantošanas priekšrocība ir tā, ka šādos produktos tiek precīzi aprēķināts visu nepieciešamo sastāvdaļu sastāvs un daudzums.

Šādu atjaunošanas metožu trūkums un ievērojams, izmantojot veikalā nopērkamus produktus, ir tas, ka jūs varat iegādāties zemas kvalitātes produktus. Kosmētikas ražotāji ne vienmēr ir apzinīgi, un šādos produktos var iekļaut zemas kvalitātes sastāvdaļas.

Vietējie līdzekļi sejas atjaunošanai ar dabīgām maskām

Viens no vienkāršākajiem, bet ļoti efektīvajiem veidiem, kā atjaunot seju, ir pretnovecošanās produktu izmantošana, kas izgatavoti no dabīgiem produktiem. Sagatavot un lietot šādu kosmētiku mājās nav grūti.

Vienreizlietojamās maskas, ja tās tiek atkārtoti lietotas noteiktā laika periodā (2-3 mēnešus), sniedz pārsteidzošu efektu, sejas āda kļūst gluda, elastīga un mirdzoša. Pašmāju kosmētikas masku pagatavošanai varat izmantot tādus produktus kā neapstrādātas olas, auzu pārslas, medus, raugs, biezpiens, neapstrādāti kartupeļi, dažādi dārzeņi un augļi, zāļu uzlējumi, želatīns.

Sejas maskas

Atkarībā no izmantotajām sastāvdaļām šiem pašizveidotajiem produktiem ir nostiprinoša, mitrinoša, barojoša un neapšaubāmi dziedinoša iedarbība uz seju. Šādu masku sastāvs, sagatavošana un iedarbība ir ļoti detalizēti aprakstīta šīs vietnes sadaļā "Skaistums", apakšsadaļā "Ādas kopšana".

Plusi, kā atjaunot seju ar pašmāju maskām

  • pārliecība par sastāvdaļu kvalitāti,
  • spēja veikt šādas atjaunošanās metodes bieži un regulāri,
  • zemākas izmaksas salīdzinājumā ar salonu procedūrām.

Mājas atjaunošanas metožu mīnusi

Gan dabā, gan sadzīvē nav nekā pilnīga, pat visefektīvākajā atjaunošanās veidā ir nepilnības. Jebkuras sejas atjaunošanas metodes efektivitāte slēpjas ne tikai maksimālajos ieguvumos, bet arī minimālajos trūkumos.

Mājas atjaunošanas metožu gadījumā ir tikai divi šādi trūkumi. Tomēr šīs ir vairāk šīs atjaunošanās metodes iezīmes nekā trūkumi:

  • nevēlēšanās sagatavot un lietot mājās gatavotas maskas. Vienkārši sakot, šī sejas atjaunošanas metode nav piemērota tām sievietēm, kurām nepatīk pašām iesaistīties kādās kosmētiskajās procedūrās, atstājot šo darbu speciālistu ziņā;
  • īpaša uzmanība jāpievērš sejas atjaunošanai mājās sievietēm ar jutīgu ādu vai paaugstinātu jutību pret dažām masku sastāvdaļām.